روضه رضوان - تلاش دشمن برای سکولار کردن امام حسین؟!

همیشه در پناه اهل بیت باشید

همیشه در پناه اهل بیت باشید

روضه رضوان - تلاش دشمن برای سکولار کردن امام حسین؟! همیشه در پناه اهل بیت باشید

سلام وقت بخیر:

دشمنان شیعه می‌دانند که تا امام حسین (علیه‌السلام) در یاد و خاطره مردم هست نمی‌توانند به اهداف خود برسند و از سوی دیگر هم می‌دانند که نمی‌توانند جریان حادثه عاشورا را هم از یاد مردم پاک کنند برای همین هرروز با ترفند جدیدی دنبال کمرنگ کردن و بی‌محتوا کردن عزاداری امام حسین (علیه‌السلام) هستند یکی از کارهای که دشمن در تلاش است که انجام دهد سکولاریسم کردن عزاداری امام حسین (علیه‌السلام) است.

سکولار کردن بدین معنا که شما عزاداری بکن؛ گریه بکن؛ روضه بخوان و ... ولی کاری با پیوندش بازمان حاضر نداشته باش و این‌یک خطری است که عزاداری را تهدید می‌کند.

عبارت: «کل یوم عاشورا» این را می‌گوید: که یزید جنایت‌های فراوانی کرد پس ببینید یزید زمان حاضر چه کسی است؟ آیا به‌غیراز نتانیاهو است؟ آیا به‌غیراز آل سعود است؟

بینند در حال حاضر جبهه حسینی کجاست؟ آیا به‌غیراز جوانان یمن است؟ آیا غیر از شیعیان لبنان است؟

پس ببینم هدف دشمن از سکولار کردن امام حسین این است که ما عزاداری را بازمان حاضر پیوندی ندهیم گریه کنیم ولی کاری با دیگران نداشته باشیم کاری با نسل‌کشی مسلمانان میانمار نداشته باشیم. این هدف دشمن است که این نقشه سکولاریسم را در ایران پیدا کنند همان‌طور که درباره امپراتوری چین و شوروی اجرا کردند و موفق هم شدند

اما ما مطمئناً غیرازاین دو کشور هستیم چون ما رهبری چون سید علی خامنه‌ای داریم.

التماس دعا.
طبقه بندی: محرم، 

تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 | 01:18 ب.ظ | نویسنده : علی اسماعیلی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.