روضه رضوان - تغییر جنسیت در ایران؟!

همیشه در پناه اهل بیت باشید

همیشه در پناه اهل بیت باشید

روضه رضوان - تغییر جنسیت در ایران؟! همیشه در پناه اهل بیت باشید

سلام وقت بخیر:

از کودکی با مادرم به محل کارش که در آرایشگاه زنانه بود می‌رفتم. بهترین زمانی که به من خوش می‌گذشت زمان عروسی بود چون هم شیرینی خامه‌ای خوشمزه و هم شکلات فراوان و هم میوه‌های متنوع در دسترس من بود.

از همان کودکی وقتی این دخترخانمی که شب عروسی‌اش بود را می‌دیدم و مامانم آن‌ها را آرایش می‌کرد و مثل فرشتها می‌شدند را می‌دیدم خیلی دوست داشتم که من هم دختر بودم. خیلی وقت‌ها مثل دخترها حرف می‌زدم موهایم همیشه بلند بود این فکر دختر شدن همیشه تو ذهنم بود و آرزویم این بود که یک روز دختر بشوم.

امروز همان روز که به آرزویم برسم چون تو بیمارستان امام خمینی تهران نوبت عمل جراحی تغیر جنسیت دارم.

چند ماه قبل از عمل با آن قرص‌های هورمونی که دکتر به من داد و استفاده کردم موهای زبر بدنم همه ریخت و سینه‌هایم هم کمی بالاآمده صدا هم کمی عوض شد و فقط منتظر عمل جراحی بودم.

در اتاقی که بستری بودم یک نفر که ایرانی نبود و عرب‌زبان بود هم مثل من می‌خواست عمل تغییر جنسیت بدهد. از همراهش که فارسی بلد بود سؤال کردم چرا تو کشور خودتان این کار را نکردید؟ گفت در تمام کشورهای اسلامی و جهان اسلام این کار ممنوع است و پزشکی که انجام دهد مجازات سختی می‌شود و فقط در ایران است که این عمل انجام می‌شود.

از او سؤال کردم چرا ممنوع است؟ گفت: که این کار ازنظر تمامی علمای شیعه و سنی حرام است و این کار را مخالف دستور خدا می‌دانند؛ و این عمل را فقط کشور ایران است که انجام می‌دهد و ما هم به‌ همین خاطر به ایران آمده‌ایم.

وقتی این حرف را زد خیلی به من برخورد و ناراحت شدم چون این حرفش مثل یک فحش برای من بود که آبروی کشورم را می‌برد که در تمام کشورهای اسلامی حرام و ممنوع اما در ایران حرام و آزاد آن‌هم فقط به خاطر چند دکتر پول‌پرست که به خاطر پول دست به هر کاری می‌زنند.

موفق باشید.
طبقه بندی: اخلاق،  مذهبی، 

تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396 | 09:39 ب.ظ | نویسنده : علی اسماعیلی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.