روضه رضوان - آمریکا رو به افول است؟!

همیشه در پناه اهل بیت باشید

همیشه در پناه اهل بیت باشید

روضه رضوان - آمریکا رو به افول است؟! همیشه در پناه اهل بیت باشید

سلام وقت بخیر:

یکی از بازاری‌ها به خاطر بالا و پایین رفتن قیمت دلار نزدیک به ورشکستگی بود و یک عمر زندگی‌اش رو به نابودی بود. یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که با او شریک بشوم.

به او گفتم: این پیشنهادی را که دادی شوخی کردی یا جدی گفتی؟!

گفت: جدی گفتم: به او گفتم من با کسی شریک بشوم که بدهی بالا آورده و زندگی خود را از دست داده این چه پیشنهادی است که به من می‌دهی، مگر روی پیشانی من چیزی نوشته شده است؟

بعضی از دولتمردان جمهوری اسلامی ایران هم پیشنهاد رابطه و شراکت با آمریکا را می‌دهند و طوری حرف و سخن می‌گویند که راضی به برقراری رابطه و همکاری با آمریکا هستند در حالی که مقام معظم رهبری می‌فرماید: «همه این را بدانند آن کسانی که گرایش به این دارند که برویم با آمریکایی‌ها سازش کنیم بیخودی نقشه بی‌اساس وبی پایه می‌کشند آمریکا رو به افول است عوامل افول آمریکا هم مربوط به امروز و دیروز نیست که حالا یکی بیاید علاجش کند، مربوط به طول تاریخ است عامل این وضعیتی که آمریکایی‌ها دچارش شدند، عامل بلندمدت است، این‌ها در طول تاریخ وضعیتی را به وجود آوردند که نتیجه‌اش همین است و به این آسانی علاج شدنی نیست. این سنت الهی است، این‌ها محکوم‌اند به این‌که ساقط بشوند محکوم‌اند به این که افول کنند و از صحنه قدرت الهی زایل بشوند». (1)

موفق باشید.

1- سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان 12/8/97.تاریخ : چهارشنبه 12 دی 1397 | 02:59 ب.ظ | نویسنده : علی اسماعیلی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.